ŠKOLNÍ JÍDELNA

Školní jídelna při ZŠ a MŠ Ludgeřovice informuje:

Vážení rodiče, strávníci,

dne 16.10.2017 je Školní jídelna po celý den bez elektrické energie. Z tohoto důvodu bude připravena náhradní studená strava pro všechny strávníky, kteří se na tento den prostřednictvím internetového objednávání neodhlásí.

MŠ -  ranní a odpolední svačina bude připravena, oběd kuřecí řízek s chlebem, ovoce a pitný režim

ZŠ a ostatní cizí strávníci - kuřecí řízek, chléb, ovoce – pitný režim vlastní

svačiny pro děti ZŠ - budou připraveny – pitný režim vlastní

Všichni strávníci stravující se v jídelně ZŠ Ludgeřovice, si musí stravu vyzvednout do 9:00 hod., po této době bude školní jídelna uzavřena.

Objednávání, rušení a přihlašování obědů na 17.10.2017 ,

musí strávníci provést v pátek 13.10.2017

dle daných časů pro MŠ a ZŠ.

Pokud tak neučiní strava na 17.10.2017 bude vyhotovena podle vyhodnocených dat v pátek 13.10.2017 .

Sdělení :

Doplatky za neodhlášenou stravu dětí v ZŠ ve výši 25,-- Kč na den a jeden oběd, v MŠ ve výši 31,-- Kč na den a jeden oběd Vám budou od měsíce dubna 2016 přičítány ke stravnému. Děti dostanou pro rodiče vyrozumění.

Označování alergenů je oficiálně stanoveno od 13.12.2014 v souladu s potravinovým právem.

Označení alergenů zjistíte na tištěných jídelníčkách vyvěšených ve vitrínách na našich zařízeních a zařízeních, kterým stravu připravujeme a na webových stránkách školy.

Václavíková Zdeňka - vedoucí stravování

Sdílejte na facebooku